Sunday, January 22, 2017

Next flight: W61971!

Pierwszy lot w tym roku zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna inauguracja już w styczniu, co dobrze prognozuje na ten rok! Zaczynam od krótkiej wizyty w Szwecji, czyli nic nowego. Ale jak wiadomo, każdy lot i każdy, nawet najkrótszy, pobyt w Szwecji cieszy mnie ogromnie! Dlatego z niecierpliwością czekam na wtorek!


Początkowo całe te 5 godzin w Szwecji chcieliśmy spędzić na górce spotterskiej przy lotnisku, jednakże w ubiegłą sobotę sprawdziłem sobie tablicę lotów i jak się okazało, w tych godzinach pod względem lotów jest słabo. Moglibyśmy zobaczyć, jak nasz samolot leci do Wrocławia i drugiego Wizza do Gdańska. Następnie na lotnisku nic nie startuje ani nie ląduje aż do 12. W związku z tym chyba mimo wszystko kolejny raz pojedziemy do Nyköping. Ale tak naprawdę wszystko wyjdzie w praniu. :)


Co ciekawe, nasz wylot jest już we wtorek, a bilety nadal dostępne są w najtańszych taryfach- chyba obłożenie samolotu nie będzie zbyt duże. Także wiecie, gdyby ktoś się nudził we wtorek to może jeszcze polecieć do Szwecji. :PNie ukrywam, że strasznie liczyłem na śnieg w Szwecji, ale chyba mogę o tym zapomnieć. Ale podobno ma być słonecznie, chociaż tyle! :)

2 comments:

  1. Ja pierwszego tripa w tym roku będę mieć dopiero w pierwszym tygodniu lutego... Ale to i tak już niedługo ;) Na razie pocieszam się couchsurferami w Toruniu :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. To już naprawdę niedługo :) Ja na luty też mam jeden krótki lot <3

      Delete