Sunday, January 1, 2017

Dokąd polecimy z Poznania za jedyne 78zł w dwie strony?

Nowy Rok rozpoczęty, poprzedni, przynajmniej w tym kontekście lotniczym, został już przeze mnie podsumowany, co mogliście przeczytać w opublikowanym podsumowaniu! Powoli czas rozglądać się za jakimiś biletami. A kto z Was obiecał sobie więcej podróży w nowym roku? A może jeszcze nigdy nie lecieliście samolotem i w końcu chcielibyście mieć to doświadczenie za sobą? Jeśli tak, to specjalnie dla Was przygotowałem dzisiaj listę najtańszych lotów z Poznania na pokładach samolotów linii Wizz Air!SZTOKHOLM(SKAVSTA) - SZWECJA

Na tej trasie o bilet w najniższej taryfie nie problem, nawet jeśli nie posiadacie wykupionego członkostwa Wizz Discount Club. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz w soboty. Możemy polecieć na kilka dni do Sztokholmu, a jeśli ogranicza nas czas czy finanse, zawsze możecie, podobnie jak ja, polecieć na kilka godzin do pobliskiej miejscowości Nyköping. Chyba, że kochacie samoloty, to nie musicie nawet jechać do miasteczka, bo tuż przy lotnisku jest świetna górką spotterska!


Na zachętę polecam Wam także moje relacje z dwóch wizyt w Nyköping:
LONDYN(LUTON) - WIELKA BRYTANIA

W tytułowej cenie możemy także polecieć do Londynu, jednakże tutaj potrzebne nam będzie członkostwo Wizz Discount Club. Choć bez członkostwa możemy polecieć już od 118zł za lot w dwie strony, więc też cena całkiem atrakcyjna. Loty do Londynu odbywają się codziennie, a w piątki i w niedziele Wizz Air na tej trasie lata dwa razy, co umożliwia nam zorganizowanie jednodniowej wizyty w Londynie. Jednodniówka wypróbowana, także jak najbardziej polecam. Tutaj również na zachętę polecam Wam swoją relację!

MALMÖ  - SZWECJA

Kolejnym szwedzkim kierunkiem jest Malmö, znajdujące się w południowej części kraju. Loty do stolicy Skanii odbywają się w poniedziałki i piątki, a o bilet w tytułowej cenie nie trudno, również bez członkostwa Wizz Discount Club! 
Warto również dodać, że z Malmö bardzo łatwo dostaniemy się do Kopenhagi, co Wam serdecznie polecam. Już sam przejazd mostem Öresund jest ogromną atrakcją, a duńska stolica ma również sporo do zaoferowania. 

Zobacz także ===> Malmö&Kopenhaga - FotorelacjaOSLO(TORP) - NORWEGIA

Oslo to kolejna trasa, na której możemy upolować bilety za 78zł w dwie strony nie posiadając Wizz discount Club. Loty odbywają się 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz w soboty. Osobiście w Oslo byłem krótko, bo tylko jeden dzień. Czy mi się podobało? Bardzo! A zarazem czuję lekki niedosyt i liczę, że jeszcze tam wrócę! 
PARYŻ(BEAUVAIS) - FRANCJA

Bilety do stolicy Francji również możemy nabyć od 78zł w dwie strony posiadając członkostwo Wizz Discount Club. Bez członkostwa jest niewiele drożej, bo jak widać na zdjęciu poniżej, można polecieć już za 98zł, czyli nadal mniej niż 100zł. :)Gdy byłem dzieckiem, zawsze marzyłem o zobaczeniu na własne oczy wieży Eiffla. Wtedy zagraniczne wycieczki wydawały mi się takie nieosiągalne. O lotach samolotem nie wspominając. Marzenie to udało się spełnić, nawet dwukrotnie. A wy macie już selfie z wieżą Eiffla? Jeśli nie, to bilety są na wyciągnięcie ręki! 


EINDHOVEN (HOLANDIA)

W poniedziałki i piątki możemy także wybrać się do holenderskiego Eindhoven. W sam raz na przedłużony weekend lub na krótką jednodniówkę. Samolot ten po przylocie do Eindhoven nie wraca od razu do Poznania, a obsługuje w międzyczasie inna trasę, dzięki czemu my możemy wyskoczyć np. na zakupy do Primarka! W tym przypadku o bilety w tytułowej cenie również łatwiej z członkostwem Wizz Discount Club, jednakże bez wykupionej tej usługi również możemy polecieć za mniej niż 100zł.
BIRMINGHAM - WIELKA BRYTANIA

Birmingham! Tutaj także możemy polecieć za 78zł w dwie strony, nawet jeśli nie posiadamy Wizz Discount Club! Loty na tej trasie odbywają się we wtorki oraz soboty. Jak więc widzicie, jest w czym wybierać. To jak, gdzie najchętniej byście się wybrali? A może już zdążyliście odwiedzić wyżej wymienione miejsca? Czekam na Wasze komentarze! :)


P.S. Już niebawem ciekawe propozycje lotnicze, z różnych polskich lotnisk będą pojawiać się częściej, ale szczegóły wkrótce!

No comments:

Post a Comment