Saturday, February 20, 2016

Do Brukseli z Berlina za niespełna 10 euro!

Ryanair coraz bardziej widoczny jest na niemieckim rynku lotniczym. To powinno ucieszyć tych z zachodniej części naszego kraju, gdyż często bilety z Berlina można upolować w bardzo atrakcyjnych cenach. I tak właśnie dziś natrafiłem na Brukselę! Za przelot w obie strony zapłacimy mniej niż 50zł!Startujemy z berlińskiego lotniska Schönefeld, na którym swój przystanek ma także Polskibus. Lecimy do Brukseli, nie na lotnisko Charleroi, jak z reguły to bywa w przypadku Ryanaira, a na największe lotnisko w Belgii Bruksela-Zavantem (oficjalna nazwa lotniska- Brussels Airport).

Do dyspozycji mamy aż 3 loty w ciągu dnia. Pierwszy startuje o 6.20, by już o 7.50 wylądować w stolicy Belgii. Ostatni lot powrotny startuje z Brukseli 21.30, by tuż przed 23 dotrzeć do Berlina.

Bilety rozpoczynają się od 4,99 euro za lot w jedną stronę! Jak widać na zdjęciu poniżej, można zorganizować lot tam i z powrotem za 9,98 euro! Ktoś się skusi? Ja w wybranych powyżej datach zaplanowany mam już inny lot, ale warto wiedzieć na przyszłość o takiej możliwości. Bruksela jest ciągle na liście nieodwiedzonych przeze mnie europejskich stolic! A może ktoś z Was już był w stolicy Belgii i może podzielić się wrażeniami? Czekam na Wasze komentarze!


Warto zwrócić także uwagę na inne kierunki, które Ryanair oferuje nam z Berlina. Do Londynu(Stansted) polecieć możemy aż 4 razy dziennie, a bilety rozpoczynają się od 12,99 euro. W siatce dostępna jest także jedna trasa krajowa- do Kolonii możemy polecieć aż 6 razy w ciągu dnia, a bilety możemy kupić już od 9,98 euro za lot w jedną stronę! 

Oprócz tego mamy bardzo szeroki wybór jeśli chodzi o kierunki hiszpańskie. W ofercie znajdziemy zarówno loty do hiszpańskich miast takich jak Barcelona, Madryt, Alicante, Sewilla, czy Malaga, a także na wyspy, m.in. na Fuertaventure, Lanzarote czy Gran Canarie.

2 comments:

  1. No właśnie już nie raz słyszałam, że z Berlina warto śledzić loty i widzę u Ciebie się to potwierdza. Pozdrawiam:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Oj warto, warto. Sam muszę częściej obserwować i w końcu wybrać się gdzieś z Berlina. :)

      Delete