Thursday, January 28, 2016

Do Szwecji na kilka godzin od 78zł!

Aby polecieć gdzieś tanio, zazwyczaj o zakupie biletu musimy pomyśleć odpowiednio wcześnie. Notka ta jest dowodem na to, że warto szukać bo i z krótkim wyprzedzeniem czasowym można upolować bilety w najtańszych taryfach. Do Sztokholmu(Skavsta) z Poznania i Gdańska polecieć możemy za jedyne 78zł w dwie strony nawet 2 czy 3 lutego!Loty z poznańskiej Ławicy do szwedzkiej stolicy odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki i w soboty. Rozkład stworzony jest tak, że w Szwecji możemy spędzić kilka dni albo dosłownie kilka godzin, tak jak ja zrobiłem to 1 grudnia, odwiedzając pobliską miejscowość Nyköping. Moją relację z tego wypadu możecie przeczytać tutaj! Wtedy w tej części Szwecji śniegu nie było, ale teraz zapewne jest inaczej. Kolega, który był tam kilka dni temu przysłał mi takie zdjęcia. Piękna zima, czyż nie? :)

Loty z Poznania na lotnisko Skavsta w najtańszej taryfie Wizz Air tj. 39zł za lot w jedną stronę dostępne są praktycznie przez cały luty, jak i przez sporą cześć marca. Jednodniowy wypad za 78zł w wiele dni można zarezerwować także nie posiadając członkostwa Wizz Discount Club. Najwcześniejszy termin w najniższej taryfie dostępny jest już 2 lutego, jednakże tutaj wymagane jest członkostwo Wizz Discount Club. Ale już na przykład w terminach na poniższym zdjęciu promocyjne bilety dostępne są dla wszystkich.

W jeszcze lepszej sytuacji są osoby latające z Gdańska, gdyż stad Wizz Air do Sztokholmu(Skavsta) lata codziennie, a w środy i niedziele nawet dwa razy dziennie- rano i wieczorem, dzięki czemu można zaplanować sobie cały dzień w tym skandynawskim kraju. Tutaj upolowanie biletu w najtańszej taryfie też nie powinno stanowić problemu... :)To jak kilka godzin, cały dzień, a może weekend w Szwecji? :)

Zobacz także:

2 comments: