Wednesday, July 8, 2015

"Szalona Środa" w PLL LOT: bilety od 399zł!

Punktualnie o północy wystartowała kolejna odsłona promocji Polskich Linii Lotniczych LOT "Szalona Środa". Do Waszej dyspozycji są 3 atrakcyjne kierunki, na które ceny biletów rozpoczynają się już od 399zł za lot w dwie strony! Promocja trwa dziś przez cały dzień!


Odessa? Mediolan? A może Madryt? To właśnie na tych trasach możecie rezerwować bilety w promocyjnych cenach- od 399zł za lot w dwie strony. Dotyczy to każdej z wyżej wymienionych tras.

Promocja ma także zastosowanie przy lotach z portów regionalnych. Przykładowe ceny z Poznania rozpoczynają się od 576zł za lot w dwie strony!Szczegóły promocji oraz rezerwacje:

Ja ze swojej strony mogę Wam jak najbardziej polecić Madryt. Cena, jaką oferuje nam LOT jest bardzo atrakcyjna. Ja Ryanairem do stolicy Hiszpanii leciałem za ok. 300zł. Aktualnie jak sprawdzałem bilety na wrzesień, to najtańsze bilety kosztują ok. 400zł. Z bagażem podręcznym tylko. No i lecimy z Modlina. 

A sam Madryt jest piękny, o czym miałem okazję się przekonać na przełomie stycznia i lutego. A teraz dochodzi jeszcze do tego piękna, słoneczna pogoda. :) Więcej o Madrycie możecie poczytać w moich notkach dotyczących mojego pobytu w tym mieście. 

Polecam:
Notka z lotu: Bienvenido a Madrid!

Pozostałe notki z Hiszpanii:


No comments:

Post a Comment