Saturday, July 11, 2015

Na półmetku urlopu!

Pierwszy tydzień urlopu powoli już mija. Spędziłem go w domu, na Śląsku. W końcu ostatni raz byłem tutaj na święte. Te wielkanocne. Szybko to zleciało. Dziś znowu przyszło mi się pakować. A jutro bardzo zakręcony dzień, w większości w drodze... :) Więc dzisiaj pełny relaks, jak widać na załączonym poniżej obrazku.


Jutro pobudka o 6 rano. Najpierw wsiadam w pociąg, którym pojadę do Wrocławia. Tam krótka przerwa na kawę, a następnie druga część podróży, ta zdecydowanie przyjemniejsza, bo Polskim Busem, już w kierunku Poznania. Nie ukrywam, zdążyłem się już za Poznaniem trochę stęsknić. W domu dobrze, ale ileż można siedzieć? W mojej kilkutysięcznej miejscowości nie ma gdzie wyjść, nie ma z kim wyjść, także za długie pobyty tutaj nie są wskazane.

Jednakże Poznaniem też się za wiele nie nacieszę. Zaraz po powrocie muszę rozpocząć przygotowania do kolejnego wyjazdu, który już w poniedziałek, a właściwie to już o 3 w nocy mam pociąg do Szczecina, bo to właśnie ze Szczecina mam swój lot do... Oslo. W końcu odwiedzę trzecią skandynawską stolicę, a także po raz pierwszy polecę ze szczecińskiego lotniska. W ten oto sposób skorzystam z 8-go już polskiego portu lotniczego.

Także jutro tak wszystko na szybko. Najważniejsze rzeczy są już ogarnięte. Odprawy biletowe porobione, bilety na autobus do Oslo także kupione, a wydrukiem też już ktoś się zajął. Ale trzeba się spakować, szybkie zakupy zrobić. Ja nawet jeszcze koron norweskich nie kupiłem. Mam nadzieję, że w kantorze bez problemu je jutro dostanę.

Najprawdopodobniej przed wylotem na blogu nic nie uda mi się napisać, chociaż kto wie. Ale na Facebookowym fanpage'u (patrz: lewa strona bloga) czy na moim prywatnym Instagramie (nick: nordicboypl) pewnie cały czas coś będzie się pojawiać, także zachęcam do śledzenia! :)


P.S. Ale jak już wrócę z Norwegii to będę mieć jeszcze kilka dni wolnego, by móc też nacieszyć się nimi w Poznaniu.... :)))

4 comments:

 1. Udanego wypadu! Mam nadzieje ze zgromadzisz same pozytywne wspomnienia :) choc pogoda w Oslo nienajlepsza aktualnie...
  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pogoda na początku była kiepska, ale później było już trochę lepiej :)

   Delete
 2. uuu, wygląda pysznie, podziel się :P

  ReplyDelete