Wednesday, June 24, 2015

"Szalona Środa" w PLL LOT: bilety od 299zł!

Dziś środa, więc punktualnie o północy wystartowała kolejna odsłona promocji Polskich Linii Lotniczych LOT - Szalona Środa! W tym tygodniu do dyspozycji mamy trzy bardzo atrakcyjne kierunki w bardzo dobrej cenie. Bilety zaczynają się już od 299zł za lot w dwie strony!


Bilety w promocyjnych cenach możemy kupować przez cały dzień. Kierunki objęte promocją to: Paryż, Kopenhaga i Frankfurt! Za bilety z Warszawy do każdego z tych miast zapłacimy jedynie 299zł za lot w dwie strony! Bagaż rejestrowany wliczony w cenie! Sami przyznacie, że cena atrakcyjna, czyż nie? Dodatkowo lecąc do Paryża lądujemy na lotnisku Charles de Gaulle, a nie w odległym Beauvais. Podobnie jest w przypadku Frankfurtu.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są także dla osób chcących zaczynać swoją podróż z portów regionalnych. Przykładowe ceny z Poznania wyglądają następująco:

Frankfurt od 385zł!

Kopenhaga od 476zł!

Paryż od 476zł!

Szczegóły dotyczące terminów objętych promocją oraz rezerwacje:

Na które z tych miast się zdecydujecie? Dla mnie osobiście wszystkie kierunki są bardzo atrakcyjne. Kopenhage uwielbiam i mógłbym tam wracać i wracać. Paryż to wiadomo - miasto, które zobaczyć trzeba. Wejście na wieżę Eiffla było jednym z moich marzeń z czasów dzieciństwa. Wtedy wydawało mi się to takie trudno osiągalne... . A Frankfurt? To miasto, w którym nigdy nie byłem, a jest na mojej liście miast do odwiedzenia. Już samo lotnisko we Frankfurcie jest ogromną atrakcją!


No comments:

Post a Comment