Wednesday, April 29, 2015

Ryanair: loty krajowe za 9zł i nowa trasa z Modlina!

W tanich liniach lotniczych Ryanair wystartowała właśnie promocja na loty po Polsce za 9zł! To już kolejna porcja tak tanich biletów u irlandzkiego przewoźnika w tym roku. Oprócz tego został ogłoszony został także nowy kierunek z lotniska w podwarszawskim Modlinie.Informacja o tanich biletach na połączenia krajowe pojawiła się na facebookowym profilu lotniska w Modlinie już w poniedziałek. Sprzedaż biletów miała rozpocząć się 29 kwietnia o 9.30, jednakże tak się nie stało. Ostatecznie kilka minut po 10.30 bilety pojawiły się w systemie rezerwacyjnym.


Co więcej, dziś także ogłoszona została nowa trasa irlandzkiego przewoźnika z Modlina.  Od 27 października dwa razy w tygodniu polecieć będziemy mogli do Malagi!


Jak oceniacie ten nowy kierunek? Mnie każda nowa trasa cieszy, ale nie jest to dla mnie jakaś rewelacja. Chyba w tym roku nic już nie przebije nowego połączenia Wizz Air z Gdańska na Islandię. No chyba, że węgierski przewoźnik zacznie latać na przykład z Warszawy do Dubaju. Z Budapesztu już lata, więc może przyjdzie też czas na bezpośrednie loty z Polski...? :)

Polecam także lekturę moich dwóch fotorelacji z moich lotów krajowcyh liniamii Ryanair. Wtedy także kupiłem bilety za 9zł:


2 comments: