Monday, May 4, 2015

Kilka godzin w Norwegii od 78zł w dwie strony!

Nie możecie pozwolić sobie na więcej wolnego ze względu na swoją pracę czy też nie chcecie za bardzo nadwyrężyć swojego portfela? Warto rozważyć opcję kilkugodzinnego wylotu na przykład do Norwegii! Na miejscu możemy zwiedzić pobliskie Sandefjord! Wyloty możliwe zarówno z Poznania, jak i z Wrocławia. 


Norweskie Sandefjord to miasteczko, które odwiedzałem już wielokrotnie, korzystając z tanich lotów Wizz Air z Wrocławia. Teraz dodatkowo taką możliwość mają mieszkańcy Poznania i okolic.

Z Wrocławia startujemy o 15.50, by jeszcze tego samego dnia o 23.40 być na Dolnym Śląsku. Ze stolicy Wielkopolski wylatujemy o 14.50, a z powrotem jesteśmy o 23.30.

Aktualnie w systemie rezerwacyjnym możemy znaleźć mnóstwo biletów w najtańszej taryfie tj. 78zł za lot w dwie strony, które dostępne są dla wszystkich - nie jest wymagane członkostwo Wizz Discount Club!!!

Tradycyjnie podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym, a także sami dokonujemy odprawy online i drukujemy swoje karty pokładowe.

Najbliższy możliwy termin: 4 czerwca


Pozostałe terminy:

Czerwiec: 4, 6, 9, 11, 16, 18, 20, 23,
Lipiec: 2, 7, 9, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 28
Sierpień: 4,
Wrzesień: 1,

Jeśli chcecie dowiedzieć się kilku praktycznych informacji na przykład na temat dojazdu z lotniska do Sandefjord, odsyłam do mojej notki, którą o tym napisałem. Link znajduje się poniżej. Oprócz tego zachęcam do przeczytania jednej z moich relacji z kilkugodzinnego pobytu w tej norweskiej miejscowości. Myślę, że zdjęcia znajdujące się tam mogą zachęcić Was do odwiedzenia tej części Norwegii... :)


2 comments:

  1. Muszę kiedyś zmobilizować rodzinę na taki wypad:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Mi moją raz się udało - wrócili zadowoleni :)

      Delete