Wednesday, February 25, 2015

"Szalona Środa" w PLL LOT: bilety od 349zł w dwie strony!

Dziś środa, czyli kolejna odsłona promocji Polski Linii Lotniczych LOT "Szalona Środa". W tym tygodniu obniżone ceny przelotów polski narodowy przewoźnik oferuje na trasach do Frankfurtu, Wiednia, Tallina, a także do Pekinu. Bilety rozpoczynają się od 349zł w dwie strony!Za tytułowe 349zł możemy polecieć z Warszawy do Frankfurtu. Za przeloty do Wiednia i Tallina zapłacimy 399zł, zaś bilety do Pekinu możemy nabyć za 1999zł. Okres podróży w przypadku wyżej wymienionych lotów europejskich to cały kwiecień 2015. Promocyjne bilety do stolicy Chin możemy kupić na okres 4.04-20.05.2015. 


Poniżej przykładowa rezerwacja lotu do Frankfurtu:Oferta dostępna jest także dla osób wylatujących z portów regionalnych, w tym także z Poznania. Za Frankfurt zapłacimy wtedy 526zł, za Wiedeń i Tallin 576zł, zaś za Pekin - 2176.

Osobiście, gdybym na którąś z tych ofert miał się skusić to zdecydowanie na Frankfurt. Nigdy jeszcze tam nie byłem, a bardzo chciałbym zobaczyć to niemieckie miasto. Już sam pobyt na tym ogromnym lotnisku to by było coś. Osobiście w "Szalone Środy" liczę zawsze na jakieś ciekawe promocje na lotach krajowych. Tym razem tych tras zabrakło, co raczej nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, że dopiero co zakończyła się promocja na "krajówki", w której bilety mogliśmy kupić od 99zł, o czym pisałem tutaj!

Szczegóły oraz rezerwacje:

2 comments: