Tuesday, April 2, 2013

Rezerwacja biletów Wizzair z uniknięciem opłaty rezerwacyjnej!

Po tym, jak karta kredytowa Citi Wizz, przestała zwalniać z opłaty za rezerwację, jednym ze sposobów na uniknięcie tej opłaty pozostało rezerwowanie biletów poprzez Konto Wizz. 

Jak rezerwować bilety Wizzair z pominięciem opłaty rezerwacyjnej, nie posiadając Konta Wizz? 

Wystarczy skorzystać z pomocy kogoś, kto takie konto posiada. Jedynym warunkiem jest to, że właściciel konta Wizz musi być na rezerwacji, tj. dla niego też musi być kupiony bilet, nawet jeśli nie leci. Mimo to w wielu sytuacjach kupienie jednego biletu opłaca się bardzo (szczególnie gdy leci kilka osób), gdyż:
  • omijamy opłaty rezerwacyjne - w przypadku lotu w dwie strony dla jednej osoby, z opcją płatności przelewem jest to 36zł, w przypadku 4 pasażerów -już 144zł!
  • możemy także skorzystać z członkostwa Wizz Discount Club osoby posiadającej konto, przez co także mamy dostęp do tańszych biletów Wizzair!
Przykład:

Lot dla 4 osób do Paryża(Beauvais) z Katowic, w terminach 14-18 kwietnia 2013

Opcja 1: 4 bilety dla osób bez członkostwa Wizz Discount Club + opłata rezerwacyjna (płatność przelewem)


Opcja 2: 5 biletów, ze zniżką Wizz Discount Club, z ominięciem opłaty rezerwacyjnej!


Opcja 1: 936zł
Opcja 2: 540zł
Oszczędność: 396zł!!!

Jako, że posiadam aktualnie zarówno konto Wizz, jak i członkostwo Wizz Discount Club, chętnie pomogę przy rezerwacjach, tak jak robiłem to wcześniej, gdy z opłaty za rezerwację zwalniała karta kredytowa Citi Wizz. Kontakt: matek437@wp.pl lub przez Fanpage bloga na Facebooku. :)No comments:

Post a Comment