Wednesday, April 3, 2013

Jednodniówki z Wrocławia by Wizzair: Oslo(Torp), Dortmund, Eindhoven oraz Londyn(Luton)!

W letnim rozkładzie lotów Wizzair daje nam kilka możliwości lotu samolotem z wrocławskiego lotniska i powrotu tego samego dnia. Do wyboru mamy Oslo(Torp), Dortmund, Eindhoven oraz Londyn(Luton). 

Oslo(Torp)

O tej norweskiej destynacji na blogu było wczoraj: link- nawet 4 osoby już zgłosiły się po bilety. :) Kierunek ten dość popularny, bo już od dłuższego czasu samolot ten, który leci do Oslo(Torp) obsługuje także trasę Torp - Ryga, dzięki czemu mamy kilka godzin na pobyt w Norwegii. :)

Poniżej podaję linki do moich poprzednich kilkugodzinnych pobytów w Norwegii:


 Dortmund
 
Od 1 czerwca możliwość wylotu na kilka godzin będzie także do Dortmundu, czyli dobre miejsce dla fanów piłki nożnej czy miłośników zakupów ze względu na liczne sklepy, w tym Primark. :) W chwili obecnej ceny na loty rozpoczynają się od 68zł.*


Poniżej także link do relacji z mojego wypadu do Dortmundu, z tym że ja wtedy leciałem z Wrocławia, a wracałem do Poznania. 
 


Eindhoven

Na kilka godzin wyskoczyć możemy także do Holandii, a bilety w tym przypadku także rozpoczynają się już od 63zł!*Londyn(Luton)

Do końca maja na kilka godzin z Wrocławia możemy polecieć także do Wielkiej Brytanii (w czwartki oraz niedziele). Ceny w chwili obecnej może nie są rewelacyjne, ale możliwość jednodniowego wylotu jest. * ceny przy płatności środkami z konta Wizz. A o tym jak ominąć opłatę za rezerwację i skorzystać ze zniżek dla Wizz Discount Club posiadacza konta Wizz, przeczytać możecie pod tym linkiem -> Jak kupić tańsze bilety w Wizzair?

No comments:

Post a Comment