Friday, December 21, 2012

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny? Zafunduj swoim bliskim lot samolotem!

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla swoich bliskich? Zafunduj im lot samolotem! Sam zrobiłem tak zarówno rok temu, jak i dwa lata temu. Prezent szczególnie fajny dla osoby, która nigdy nie leciała samolotem. A że możemy polecieć np. do Norwegii czy Niemiec i wrócić jeszcze tego samego dnia, nie narażamy osoby tej większymi dodatkowymi kosztami związanymi z noclegami itp.Z Wrocławia mamy dwie możliwości:
  • Norwegia - Oslo(Torp)
  • Niemcy - Dortmund
Jeśli chodzi o Norwegię, dostępność biletów za 8zł w dwie strony jest spora. Pierwszy wylot w tej cenie jest możliwy już 8-go stycznia. Dla przykładu 29 stycznia cena 8zł dostępna jest dla wszystkich pasażerów Wizzair (nie jest wymagane członkostwo Wizz Discount Club).Pozostałe terminy, w których bilety możemy nabyć już od 8zł w dwie strony: 12.01, 15.01, 19.01, 22.01, 2.02, 5.02, 9.02, 5.03, 12.03, 19.03. 


Jeśli zaś chodzi o Dortmund mogę zaproponować Wam jeden termin, w którym bilety możemy kupić już od 10,30zł. Jest to cena dla osób z członkostwem Wizz Discount Club. Cena regularna jest nieco wyższa, ale jest sposób, by ją pomniejszyć, o czym przeczytać możecie TUTAJ!


W następnych dniach nie mamy już możliwości lotu do Dortmundu i powrotu tego samego dnia. Zmieniają się godziny wylotów i samolot z Dortmundu do Wrocławia będzie od razu wracał, a związane jest to z tym, że Wizzair nie będzie już latał na trasie Łódź - Dortmund, a to właśnie ten samolot obsługiwał tą trasę, dzięki czemu mogliśmy kilka godzin pobyć w Niemczech.Aby lecieć w wyżej wymienionych przeze mnie cenach, tradycyjnie lecimy tylko z bagażem podręcznym (należy pamiętać o nowych wymiarach bezpłatnego bagażu podręcznego), odprawiamy się przez Internet, a za bilety płacimy kartą kredytową Citi Wizz, która zwalnia z opłaty za rezerwację w Wizzair.
 
Nie masz karty Citi Wizz? Chętnie pomogę przy rezerwacji!
Kontakt : matek437@wp.pl lub przez fanpage bloga na Facebooku.
 
Polecam także: 
 No comments:

Post a Comment