Thursday, December 27, 2012

Moje lotnicze podsumowanie roku ;)

Rok 2012 powoli dobiega do końca, więc to odpowiedni czas, by go podsumować. Jeśli chodzi o moje podróże, mogę być naprawdę zadowolony, gdyż z roku na rok lotów jest coraz więcej. :)

W tym roku odbyłem 16 lotów, czyli o 4 więcej niż w roku poprzednim. Niewiele zabrakło, a liczba ta była by jeszcze minimalnie większa, gdyż początkowo był plan lotu na 31. grudnia do Sztokholmu, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Bardzo bym chciał powitać Nowy Rok w stolicy Szwecji, ale niestety nie dam rady.Marzec, maj i listopad - to wtedy latałem najwięcej, gdyż w każdym z tych miesięcy odbyłem 4 loty. Zaś jeśli chodzi o dzień tygodnia to najbardziej "zalatany" byłem w soboty. :)Jak pewnie nie trudno się domyślić, zdecydowana większość moich lotów była liniami Wizzair, a co za tym idzie - lot odbywał się na pokładzie samolotu Airbus A320. Z węgierskim tanim przewoźnikiem podróżowałem 14 razy, zaś na pokładzie Boeinga 737-800 linii Ryanair gościłem 2 razy. :)


Najtańszy lot kosztował mnie 1zł (Sztokholm(Skavsta) - Warszawa(Modlin)) zaś za najdroższy lot zapłaciłem 47zł (Katowice - Paryż(Beauvais)).

Najczęściej odwiedzanym przeze mnie lotniskiem był port lotniczy we Wrocławiu (8 razy), do którego tak naprawdę mam najbliżej i bardzo lubię stamtąd latać.Oprócz tego Oslo-Torp (6) oraz Sztokholm-Skavsta (4).

W tym roku wspólnie ze mną  podróżowało 20 osób, za co wszystkim serdecznie dziękuję! :) 

Podziękowania także dla tych wszystkich, którzy wchodzą na bloga w celu znalezieniu jakiejś fajnej promocji czy przeczytania moich relacji z podróży. Mam nadzieję, że w 2013 roku nadal będziecie tutaj  zaglądać - gorąco Was do tego zachęcam. :)

Więcej szczegółowych statystyk na moim profilu na Flightdiary.net. :)

A jak tam Wasz rok 2012? Sporo lotów? A może ktoś w tym roku rozpoczął przygodę z lataniem? :)P.S. Pierwsze dwa loty w 2013 roku już 19-go stycznia! :)

No comments:

Post a Comment