Saturday, November 10, 2012

Z Lublina do Wrocławia samolotem za mniej niż 10zł!

Znalazłem dzisiaj trochę czasu, więc postanowiłem sobie zrobić swój "własny rozkład lotów" tj. zapisałem sobie w pliku tekstowym dokąd mogę polecieć z różnych polskich lotnisk: w jakie dni tygodnia, o jakich godzinach itp. To mi pomoże w przyszłości planować loty gdy będę chciał mieć inne lotnisko wylotu i przylotu. Robiąc ten spis, natknąłem się na dość fajne (tak mi się wydaje) znalezisko...

W związku z tym, że już za jakiś czas zacznie funkcjonować lotnisko w Lublinie, dziś coś właśnie dla mieszkańców tej części Polski. Wizzair z tego lotniska będzie latał tylko do Londynu(Luton) i Oslo(Torp). Norweskie lotnisko możemy wykorzystać jako port przesiadkowy i w ten oto sposób z Lublina możemy polecieć do Wrocławia za mniej niż 10zł! W takiej cenie mogą polecieć osoby z Wizz Discount Club (dawniej Wizz Xclusive Club), jednakże jest sposób, by osoby bez WDC nie musiały płacić ceny regularnej. Jak? O tym możecie przeczytać TUTAJ!

Tradycyjnie lecimy tylko z bagażem podręcznym (należy pamiętać o nowych wymiarach bezpłatnego bagażu podręcznego), odprawiamy się przez Internet, a za bilety płacimy kartą kredytową Citi Wizz, która zwalnia z opłaty za rezerwację w Wizzair.
 
Nie masz karty Citi Wizz? Chętnie pomogę przy rezerwacji!
Kontakt
: matek437@wp.pl lub przez fanpage bloga na Facebooku.
Jak wynika z kolejowego rozkładu jazdy, pociąg na tej trasie jedzie w najlepszy wypadku 8 godzin i 37 minut. Jak Wam się podoba propozycja? Wolicie jechać pociągiem czy też lecieć samolotem z przesiadką w Norwegii? :) 

No comments:

Post a Comment