Tuesday, November 13, 2012

Lot samolotem i powrót tego samego dnia za niewielkie pieniądze? Tak, to możliwe!

Nie lecieliście nigdy samolotem, a chcielibyście się przekonać jak to jest, a zarazem nie wydawać pieniędzy na drogie dojazdy z lotnisk i noclegi za granicą?

Poniżej podam kilka przykładów jak polecieć samolotem i wrócić jeszcze tego samego dnia. Na początek dwie propozycje z Wrocławia. 

Oslo-Torp(TRF)

Zarówno lot do Norwegii, jak i lot powrotny odbywamy na pokładzie linii lotniczej Wizzair. Samolot, którym lecimy, z Oslo-Torp leci jeszcze do Rygi, dzięki czemu mamy możliwość wrócić do Wrocławia tym samym samolotem kilka godzin później. Trasa wielokrotnie przeze mnie testowana. :) Loty już od 8zł w dwie strony!


Dortmund

W ten sam sposób możemy polecieć do Niemiec, do Dortmundu. Jednakże w chwili obecnej najtańsze bilety możemy znaleźć w kwietniu. Bilety już od 10,30zł! w dwie strony :) Tutaj także lecimy by Wizzair.W wyżej podanych cenach polecą osoby z wykupionym członkostwem Wizz Xclusive Club. Cena regularna jest nieco wyższa, jednakże jest sposób by ceną tą obniżyć, o czym możecie przeczytać TUTAJ!

Tradycyjnie lecimy tylko z bagażem podręcznym (należy pamiętać o nowych wymiarach bezpłatnego bagażu podręcznego), odprawiamy się przez Internet, a za bilety płacimy kartą kredytową Citi Wizz, która zwalnia z opłaty za rezerwację w Wizzair.
 
Nie masz karty Citi Wizz? Chętnie pomogę przy rezerwacji!
Kontakt
: matek437@wp.pl lub przez fanpage bloga na Facebooku.

2 comments:

  1. Pomysł jednodniowego wypadu wydaje mi się na prawdę ciekawy. Szczególnie na początek przygody z tanim lataniem. Nie czujesz niedosytu po tak krótkim wyjeździe?

    ReplyDelete
  2. Jakiś lekki niedosyt może i jest, ale z drugiej strony też zadowolenie. Ja uwielbiam latać, cieszę się na każdy lot, bo tak naprawdę każdy lot jest inny. :)

    ReplyDelete