Monday, October 15, 2012

Z Katowic: Sztokholm(Skavsta) od 8zł, Mediolan od 10,30zł!

Jeszcze przed rozpoczęciem kolejnego tygodnia postanowiłem coś jeszcze poszukać na Wizzair.com, bo w tygodniu czasu niestety trochę mniej, stąd też mniej piszę.

Z Katowic do Mediolanu(Bergamo) możemy polecieć już za 10,30zł. Taką cenę mamy np. na początku grudnia i dotyczy ona osób z wykupionym członkostwem Wizz Xclusive Club. Cena regularna wynosi 94zł, ale jest sposób, by ją sporo obniżyć. Jak? Możecie przeczytać TUTAJ!


Za jeszcze mniej możemy polecieć do Sztokholmu(Skavsta) w okresie przedświątecznym. Tutaj za bilety w dwie strony zapłacimy tylko 8zł (cena dla Wizz Xclusive, cena regularna: 51zł). Tutaj podobnie jak w przypadku biletów do Mediolany, osoby bez WXC wcale nie muszą płacić 51zł, a o szczegółach można przeczytać w osobnym wpisie, do którego link został podany powyżej.


Tradycyjnie lecimy tylko z bagażem podręcznym (należy pamiętać o nowych wymiarach bezpłatnego bagażu podręcznego), odprawiamy się przez Internet, a za bilety płacimy kartą kredytową Citi Wizz, która zwalnia z opłaty za rezerwację w Wizzair.
 
Nie masz karty Citi Wizz? Chętnie pomogę przy rezerwacji!
Kontakt: matek437@wp.pl lub przez fanpage bloga na Facebooku.

Oprócz tego polecam także inny wpisy, które mogę Cię zainteresować:

Sztokholm - Fotorelacja z mojej ostatniej wizyty w Sztokholmie (wrzesień 2012)
Sztokholm - Sztokholm - praktyczne informacje

No comments:

Post a Comment