Tuesday, September 25, 2012

Do Budapesztu już za 8zł! Na Sylwestra od 88zł!

Już od 38zł możemy polecieć z podwarszawskiego Modlina do Budapesztu. Bilety w tej cenie dość często można kupić na tej trasie- także jeszcze w październiku możemy polecieć na Węgry.


Taką cenę za bilety zapłacą osoby z wykupionym członkostwem Wizz Xclusive Club, zaś osoby bez WXC za te same bilety zapłacą 78zł. 

AKTUALIZACJA: W chwili obecnej możemy także znaleźć loty za 8zl w dwie strony dla osób z Wizz Xclusive Club, a dla osób bez WXC - za 38zł w dwie strony!

 

Alternatywą dla osób, które nie posiadają członkostwa Wizz Xclusive Club może być Ryanair, w którym także możemy znaleźć bilety za 19zł w jedną stronę.


Natomiast jeśli chcielibyśmy spędzić Sylwestra w stolicy Węgier, wówczas za bilety musimy zapłacić nieco więcej - od 88zł do nawet 218zł. Zależy to od terminów lotów, które bardziej nam odpowiadają.

  • 30.12 - 2.01 Cena dla Wizz Xclusive Club: 158zł, bez WXC - 218zł
  • 31.12 - 4.01 Cena dla Wizz Xclusive Club: 88zł, bez WXC - 138zł
Tradycyjnie lecimy tylko z bagażem podręcznym, odprawiamy się przez Internet, a za bilety płacimy odpowiednimi kartami: karta kredytową Citi Wizz (Wizzair) oraz karta Mastercard Prepaid (Ryanair).

 Nie masz karty Citi Wizz? Chętnie pomogę przy rezerwacji!
Kontakt: mytravels.cheap@gmail.com lub przez fanpage bloga na Facebooku.


No comments:

Post a Comment