Thursday, July 5, 2012

Promem do Szwecji: rozrywka + zwiedzanie od 149zł!
Od długiego już czasu po głowie chodzi mi pomysł wypadu do Szwecji…promem! W Szwecji byłem wiele razy, ale za każdym razem samolotem. Głównie dlatego, że taniej. Ale w ofercie Stena Line można znaleźć ciekawy rejs – „Szwecja w 1 dzień”. Krótko mówiąc: nocą płyniemy promem, na którym jest mnóstwo atrakcji, w dzień zwiedzamy miasto – Karlskrone, a w nocy znowu płyniemy i rozrywka na promie. 

Generalnie rejs taki kosztuje 299zł, ale są sposoby by cenę zmniejszyć o połowę. Wystarczy np. posiadać kartę IKEA Family, który zdobyć od IKEI możemy za darmo. Wtedy rejs ten kosztować nas będzie... 149zł.W tej cenie popłyną także m.in. posiadacza kartu Euro26
Na stronie Stena Line możemy znaleźć jeszcze innych partnerów firmy (jak np. różne banki) i dzięki temu też możemy uzyskać rabaty.

Więcej szczegółów o rejsie: Szwecja w jeden dzień!

Piszę o tej ofercie, gdyż tak jak wspomniałem, sam chętnie bym się wybrał na taki rejs. Jeśli komuś z Was podoba się ten pomysł to piszcie, a może uzbiera się jakaś ekipa i poimprezujemy razem na promie! Jak dla mnie październik, najlepiej początek byłby w sam raz! :) 

No comments:

Post a Comment