Wednesday, July 25, 2012

Mega tanie bilety w Ryanair!

Jak wiadomo, niedawno otwarte zostało lotnisko w Modlinie, z którego latają dwie najpopularniejsze tanie linie lotnicze w Polsce - Wizzair i Ryanair. Obie linie operują praktycznie na tych samych trasach, więc walka o klienta trwa, na czym skorzystać mogą miłośnicy tanich lotów, bo w chwili obecnej bilety nabyć można za 1zł!

Czyż nie wygląda to pięknie? :) 
Sam trochę na tym skorzystałem. Łącząc loty Wizza i Ryana za 7zł wybieram się na kilka godzin do Szwecji, choć w tym przypadku trochę "przepłaciłem", bo bilet na trasie Modlin - Sztokholm Skavsta kupiłem za 3zł, a dzień później bilety na tej trasie kosztowały już... 1 zł. Oprócz tego Oslo za 2zł w dwie strony z Wrocławia. Koledze próbowałem kupić Paryż za 18zł z Wrocławia, choć niestety, w momencie gdy już chciałem wybrać loty - cena się zmieniła, ale za to udało się kupić Londyn za 38zł. :)

Ciekawe, czym nas jeszcze linie zaskoczą. W sumie póki co bardziej zaskakuje Ryanair. Hmm, może w najbliższym czasie jakaś wyprzedaż w Wizzie? W sumie dawno już nie było.... . :)


No comments:

Post a Comment